Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 03 по 31 серпня 2020 року проведено: 2 планові інспекційні перевірки та 1 інспекційне (передліцензійне) обстеження
Опубліковано 09 вересня 2020 року о 08:00

Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 03 по 31 серпня 2020 року проведено: 2 планові інспекційні перевірки та 1 інспекційне (передліцензійне) обстеження.

З метою перевірки дотримання вимог безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, встановлених діючими нормами, правилами та стандартами з ядерної та радіаційної безпеки та умовами ліцензії, відповідно до Річного план-графіку проведення інспекційних перевірок на період липень-грудень 2020 року Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління), затвердженого наказом Держатомрегулювання від 01 липня 2020 р. № 277 проведено планові інспекційні перевірки:

–       КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (Хмельницька область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології.

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: надання заяви для переоформлення ліцензії в зв’язку з реорганізацією закладу; заведення реєстраційної картки на нове ДІВ; внесення змін до ліцензії у зв’язку з наміром поширити діяльність на додаткове ДІВ; проведення контролю дозоформуючих параметрів ДІВ; проведення контролю ефективності індивідуальних засобів радіаційного захисту.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним;

–       ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ», що проваджує діяльність з використання закритих ДІВ та пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання.

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: здачі на зберігання або захоронення на спеціалізоване підприємство по поводженню з РАВ чи продовження терміну експлуатації ДІВ із закінченим терміном експлуатації.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

У зв’язку із надходженням заяви та документів на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання проведено інспекційне обстеження:

–     КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР» ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (Хмельницька область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології, закритих радіонуклідних ДІВ, прискорювачів електронів медичного призначення.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: проведення чергового калібрування обладнання з ДІВ, яке використовується у відділенні променевої терапії.

Керівнику надано припис для усунення виявленого недоліку із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux