Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у лютому відбулось 2 чергових засідання Ліцензійної комісії
Опубліковано 06 березня 2020 року о 10:42

Повідомляємо, що в Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у лютому відбулось 2 чергових засідання Ліцензійної комісії, з урахуванням рекомендацій яких прийняті відповідні рішення щодо ліцензування:

- 07 лютого 2020 року (протокол № ПЛК-4/36-12) – розглянуто 3 ліцензійні справи:

Переоформлення та внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Миколаївська обл., місто Первомайськ(реорганізація ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії, подовження терміну дії ліцензії на 7 років).

Внесення змін до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК НІКОМЕД" (місто Миколаїв) (виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії);
 2. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КІЛІЙСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Одеська обл., Кілійський район, місто Кілія) (зміна найменування ліцензіата).

 

- 25 лютого 2020 року (протокол № ПЛК-5/36-12) – розглянуто 4 ліцензійні справи:

Переоформлення та внесення змін до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (місто Херсон) (реорганізація ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії);
 2. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (Херсонська обл., місто Херсон, селище міського типу Антонівка) (реорганізація ліцензіата, поширення дії ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії);
 3. ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ" (місто Одеса) (виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду умов ліцензії, внесенням змін до ліцензії, що потребують перегляду спроможності ТОВ "ЦЕБ" дотримуватися умов провадження заявленого виду діяльності, встановлених нормами і правилами з ядерної та радіаційної безпеки, подовження терміну дії ліцензії).

Внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВІЛЬЯ" (місто Одеса) (зміна місцезнаходження Ліцензіата (без зміни місця провадження діяльності)).

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux