Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 18 лютого 2013 р.
Київ
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - Умови та порядок видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації, затвердженого наказом Державної інспекції ядерного регулювання України 28.12.2011 № 195, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.01.2012 р. за № 113/20426

 

 

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -

 

Умови та порядок видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації, затвердженого наказом Державної інспекції ядерного регулювання України 28.12.2011 № 195, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.01.2012 р. за № 113/20426

 

 

1. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з повторного відстеження результативності регуляторного акта здійснені Департаментом з питань безпеки ядерних установок Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Метою нормативно-правового акта є формалізація процедури ліцензування діяльності посадових осіб експлуатуючої організації ядерних установок та сховищ для захоронення радіоактивних відходів до службових обов’язків яких належить здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки.

Умови та порядок визначають вимоги до діяльності посадових осіб експлуатуючої організації, до службових обов'язків яких належить здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов'язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки, а також діяльність яких може здійснюватися лише на підставі ліцензії.

Прийняття акта також направлене на виконання пункту 5 Плану заходів щодо забезпечення відкритості і доступності інформації, пов'язаної з використанням ядерної енергії, а також підвищення рівня культури ядерної безпеки в атомній енергетиці, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 736-р.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з періодичного відстеження результативності регуляторного акта здійснено впродовж місяця з 10 січня 2013 року по 10 лютого 2013 року.

 

 

4. Тип відстеження: повторне.

 

5. Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом статистичного аналізу даних щодо кількості розглянутих заяв та виданих ліцензій посадовим особам, а також шляхом аналізу кількості скарг на дії Держатомрегулювання та кількості відхилених/повернутих на доопрацювання заяв.

 

 

 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних.

За результатами повторного відстеження статистичним методом протягом року після набрання чинності регуляторним актом встановлено наступне:

Термін за який отримано інформацію

Кількість розглянутих заяв/виданих ліцензій

Відхилено заяв/ отримано скарг

Сума надходжень до бюджету (грн)

01.02.2012 -

01.02.2013

47/46

1/0

23 000

 

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Якісними показниками результативності регуляторного акта є:

-         конкретизація вимог щодо процедури отримання ліцензії посадовими особами експлуатуючої організації ядерних установок та сховищ для захоронення радіоактивних відходів. Критерієм оцінки є кількість звернень про надання роз’яснень щодо процедури видачі ліцензії, кількість заяв повернутих на доопрацювання та кількість скарг на необґрунтованість рішень Держатомрегулювання.

За період аналізу було повернуто на доопрацювання одну заяву у зв’язку з невідповідністю змісту документації, що додається до заяви.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є:

-         кількості розглянутих справ та виданих ліцензій посадовим особам;

-         кількість скарг суб’єктів діяльності на дії посадових осіб Держатомрегулювання;

-         сума надходжень до державного бюджету.

 

За час проведення відстеження було розглянуто 47 пакетів заявних документів. Один пакет повернуто на доопрацювання. Скарг на дії Держатомрегулювання не надходило. До державного бюджету надійшло 23 000 грн.

 

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття цього акта забезпечує:

-         підвищення безпеки ядерних установок та сховищ для захоронення радіоактивних відходів шляхом підвищення особистої відповідальності найвищого керівництва;

-         формалізацію процедури та встановлення чітких критеріїв, яким має відповідати особа, яка претендує на зайняття керівної посади та здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки.

Отримані кількісні та якісні дані підтверджують, що запроваджена система ліцензування посадових осіб функціонує задовільно та виконує покладені на неї завдання.

 

 

Перший заступник Голови

Головний державний інспектор з

ядерної та радіаціної безпеки України М.Х.Гашев

 

 

 

Єсипенко Ю.М.

296-41-16

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux