Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - постанови КМУ від 05.12.2007 № 1382 "Про затвердження технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання"
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 31 січня 2008 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту "Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів", затверджений наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161, зареєстрований в Мін'юсті 06.12.2007 за № 1352/14619

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів”, затверджений наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161, зареєстрований в Мін’юсті 06.12.2007 за № 1352/14619.

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з відстеження результативності акту здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ) та зняття з експлуатації Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акту

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері поводження з РАВ, а саме забезпечення безпеки провадження діяльності, пов’язаної з захороненням РАВ у приповерхневих/геологічних сховищах.

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті переліку робіт чи операцій, які мають здійснюватися за окремими дозволами, переліку документів, що підтверджують спроможність та готовність заявника виконувати заявлені роботи чи операції, порядку і умов видачі, відмови у видачі, зупинення дії або анулювання цих дозволів та контролю за дотриманням умов наданого окремого дозволу.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 20 листопада по20 грудня 2006 року

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акту здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу статистичних даних з кількості поданих заяв на отримання окремих письмових дозволів, кількості повернень заяв та документів на доопрацювання.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акту свідчить збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду поданих заяв та доданих до них відповідних документів на отримання окремих письмових дозволів. Вичерпна та об'єктивна інформація, що міститься у цих документах, надасть можливість Держатомрегулюванню своєчасно провести оцінку спроможності ліцензіата щодо забезпечення радіаційної безпеки при провадженні зазначених робіт чи операції, контролювати дотримання ліцензіатом вимог законів, норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки, прийняти рішення щодо регулювання радіаційної безпеки у ліцензіата.

 

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість заяв, наданих суб’єктами господарювання для отримання окремих письмових дозволів.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду поданих заяв та доданих до них відповідних документів на отримання окремих письмових дозволів.

До введення в дію регуляторного акту ліцензіатом, що здійснює експлуатацію сховища для захоронення РАВ подано 2 заяви на отримання окремих письмових дозволів (на переробку РАВ на майданчику сховища для захоронення та на консервацію заповненого модуля-траншеї сховища). За результатами попереднього розгляду ці заяви та додані до них відповідні документи були повернуті на доопрацювання.

 

7.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Очікується, що введення в дію регуляторного акту призведе, за рахунок узагальнення та уніфікації вимог до форми і змісту документів, що надаються разом із заявою до збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду заяв на отримання окремих письмових дозволів та виключення прийняття регулюючим органом необґрунтованих рішень щодо видачі або відмови у видачі окремих письмових дозволів на виконання певних видів робіт чи операцій.

 

 

Голова О.А. Миколайчук

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux