Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Проєкти регуляторних актів
від 06 грудня 2013 р.
Київ
Проект Закону

проект

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії

 

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У частині третій статті 25 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 12, ст. 81; 1998 р., N 11-12, ст. 50; 2000 р., N 30, ст. 236, 2003 р., N 37, ст. 307; 2004 р., N 19, ст. 257; 2006 р., N 49, ст. 486; 2009 р., N 51, ст. 759; 2010 р., N 1, ст. 3; 2012 р., N 29, ст. 339; 2013 р., N 14, ст. 91; Офіційний вісник України, 2012, N 93, ст. 3766):

1) у абзаці другому після слова «ліцензіата» доповнити словами «, іншого суб’єкта, який провадить діяльність, на яку поширюється дія державного регулювання у сфері використання ядерної енергії»;

2) у абзаці третьому після слова «ліцензіатам,» доповнити словами «іншим суб’єктам, які провадять діяльність, на яку поширюється дія державного регулювання у сфері використання ядерної енергії,».

2. У статті 171 Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 9, ст. 68; 2010 р., N 20, ст. 198):

1) у абзаці третьому частини першої після слів «дозвільного характеру» доповнити словами «, якщо це завдало або могло завдати шкоди здоров’ю людей чи навколишньому природному середовищу,»;

 

2) після частини другої доповнити новою частину такого змісту:

 

«Рішення головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України або його заступників приймається у формі постанови і повинно відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження".».

 

У зв’язку з цим частину третю вважати частиною четвертою;

 

3) після частини четвертої доповнити новими частинами такого змісту:

 

«Штрафи, передбачені частиною першою цієї статті, можуть бути застосовані протягом шести місяців з дня виявлення правопорушення, але не пізніш як через один рік з дня правопорушення, а в разі триваючого порушення - з дня закінчення вчинення правопорушення.

 

У разі вчинення суб’єктом діяльності у сфері використання ядерної енергії двох або більше правопорушень штрафи накладають за кожне вчинене правопорушення окремо.

 

Суб'єкти діяльності у сфері використання ядерної енергії сплачують штраф у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення або надіслання рішення (рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

 

Копія платіжного документа, що засвідчує факт сплати суми штрафу в повному обсязі, надсилається органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

 

У разі несплати штрафу в зазначений строк, рішення надсилається органу державної виконавчої служби для виконання його в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".».

 

У зв’язку з цим частину п’яту вважати частиною десятою.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux