Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 12 травня 2015 р.
Київ
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про визнання такою, що втратила чинність, постанови

Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115»

 

Держатомрегулюванням розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115».

 

Статтею 7 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» (абзац дев'ятий частини першої) в редакції, що діяла до 11.02.2010 р., було передбачено, що ліцензуванню підлягає діяльність, пов'язана із забезпеченням фізичного захисту ядерних матеріалів і ядерних установок (за переліком видів діяльності, який затверджується Кабінетом Міністрів України). Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115 було затверджено перелік таких видів діяльності.

 

Законом України N 1874-VI від 11.02.2010 було внесено зміни до Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» і в статті 7 було визначено вид діяльності у сфері фізичного захисту, який підлягає ліцензуванню, а саме «підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів з фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання».

 

Таким чином, виникла необхідність розробки проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115».

 

Проект постанови розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність до законів України і передбачає визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2000 р. N 1115.

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 11 червня 2015 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-32-87 або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected].

 

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання",  "Проекти регуляторних актів".

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux