Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 17 серпня 2011 р.
Київ
проект наказу «Про затвердження Порядку видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно-захисній зоні ядерної установки, об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання України «Про затвердження Порядку видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно-захисній зоні ядерної установки, об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта».

 

Цей проект розроблено на виконання статті 45 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», статті 15 Закону України «Про видобування і переробку уранових руд», відповідно до Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 403/2011.

Розроблення проекту пов'язано із необхідністю забезпечення ефективності державного регулювання у сфері використання ядерної енергії.

Порядок розроблено з врахуванням вимог нормативно-правових актів України у сфері використання ядерної енергії.

Впровадження Порядку забезпечить мінімізацію можливого негативного впливу іонізуючого випромінювання на працівників промислових підприємств, об'єктів громадського харчування, допоміжних та інших споруди, пов'язаних із дiяльнiстю ядерної установки, об'єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта при надзвичайній ситуації, яка може виникнути у разі радіаційної аварії.

Метою проекту є визначення умов використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта.

Встановлення особливих умов дозволу на використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта, що стосуються забезпечення ядерної, радіаційної безпеки та фізичного захисту.

Забезпечення радіаційного захисту працівників промислових підприємств, об'єктів громадського харчування, допоміжних та інших споруд, що розташовані в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта.

Визначення вимог норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки, під час використання земель, водойм, розташованих в санітарно-захисній зоні, дотримання яких дозволить адміністрації промислових підприємств, об'єктів громадського харчування, допомiжних та iнших споруд, ядерної установки, об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта, гарантувати належний рівень радіаційного захисту працівників.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 17 вересня 2011 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-34-51, або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі “Нормативні акти”, підрозділі “Регуляторні акти Держатомрегулювання”,  Проекти регуляторних актів.

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux