Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Держатомрегулювання оприлюднює проект наказу «Про затвердження Вимог з ядерної та радіаційної безпеки до інформаційних та керуючих систем, важливих для безпеки атомних станцій»
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 03 липня 2015 р.
Київ
Державна інспекція ядерного регулювання України оприлюднює для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Вимог з ядерної та радіаційної безпеки до інформаційних та керуючих систем, важливих для безпеки атомних станцій»

Державна інспекція ядерного регулювання України оприлюднює для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Вимог з ядерної та радіаційної безпеки до інформаційних та керуючих систем, важливих для безпеки атомних станцій».

Проект наказу підготовлено на підставі статей 22 та 24 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку", Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 363, а також відповідно до пункту 1.10 Додатка до Загальних положень безпеки атомних станцій, затверджених наказом Держатомрегулювання від 19.11.2007 року № 162 та зареєстрованих в Мін’юсті 25 січня 2008 року за № 56/14747, згідно з яким вимоги до якості виготовлення і надійності при експлуатації елементів, віднесених до класів 1 і 2, а також і до їх контролю, встановлюються у відповідних нормах і правилах з ядерної та радіаційної безпеки.

Встановлення вимог з ядерної та радіаційної безпеки до інформаційних та керуючих систем та їх компонентів є необхідною умовою для забезпечення їх функціонування та здатності виконувати передбачені функції на всіх етапах життєвого циклу ядерних установок, що в свою чергу гарантуватиме безпечне використання ядерної енергії.

Пояснювальна записка до проекту наказу Держатомрегулювання "Вимоги з ядерної та радіаційної безпеки до інформаційних та керуючих систем, важливих для безпеки атомних станцій"

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 03 серпня 2015 року за адресою – 02103, м. Київ, бул. Верховної Ради, 3.

Контактні особи:

- Григораш Олександр Віталійович - заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок – державний інспектор, тел. 292-51-37, електронна пошта [email protected] та

- Немцова Світлана Анатоліївна – головний спеціаліст – державний інспектор відділу кураторів нових ядерних установок управління ліцензування нових ядерних установок Департаменту з питань безпеки ядерних установок, тел. 296-41-16, електронна пошта [email protected]

або на електронну пошту Держатомрегулювання України: [email protected] .

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux